Володимир-Волинський район, Волинська область

Про результати проведення громадських слухань

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у виконкомі міської ради 10.07.2017 відбулись громадські слухання з питання обговорення проектів рішень міської ради «Про встановлення ставок земельного податку юридичним та фізичним особам» та «Про затвердження Правил благоустрою території Устилузької міської ради в межах населених пунктів»

В обговоренні брали участь члени об’єднаної міської територіальної громади та депутатського корпусу, представники органів місцевого самоврядування.

Присутніми було відмічено, що розміри ставок земельного податку, пільги зі сплати за землю на території громади, розміри можливих штрафів за порушення правил благоустрою встановлені згідно з діючою законодавчою базою та є прийнятними.

За результатами проведення громадських слухань присутніми членами територіальної громади  було зазначено, що рішення розроблені згідно з нормами чинного законодавства та сприяють створенню стабільного прогнозованого клімату на території ради, забезпечують баланс інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави.

Земельно-господарський відділ  виконкому Устилузької міської ради