Володимир-Волинський район, Волинська область

Проект детального плану території житлової забудови в с. Микитичі по вулиці Молодіжній Володимир-Волинського району

Устилузькою міською радою розроблено Проект детального плану території кварталу житлової та громадської забудови в с. Микитичі по вулиці Молодіжній Володимир-Волинського району.

Розробник проекту – ФОП Петров Андрій Миколайович

З проектом можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення Проекту детального плану території кварталу житлової та громадської забудови в с. Микитичі по вулиці Молодіжній  Володимир-Волинського району відбудуться 12 січня 2018 року в приміщенні міської ради.