Володимир-Волинський район, Волинська область

У НАС ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! НАМ - 1 РІК!

18 квітня 2018 року Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Устилузької міської ради святкує День народження! Нам - 1 рік!

Саме 18 квітня 2017 року відбулось офіційне відкриття ЦНАП в реконструйованій частині приміщення Устилузької міської ради. Центр надання адміністративних послуг відкрито за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини в рамках проекту «Реформа управління на сході України» за участі німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з метою забезпечення доступності, комфортності та спрощення одержання адміністративних послуг жителями Устилузької об’єднаної міської територіальної громади відповідно до Конституції та законодавства України.

Сьогодні перша річниця нашої спільної роботи. Бо ЦНАП - це невід’ємна частина нашого життя. Це робота, яка відкриває перед нами можливість спілкуватися з різними людьми, допомагати їм долати бюрократичні перешкоди на шляху вирішення щоденних життєвих справ, відчувати себе потрібними, бути в курсі важливих подій і просто робить наше життя різноманітнішим і більш цікавим.

На сьогодні у Центрі надається 99 адміністративних послуг, заключено меморандуми і надаються послуги районних підрозділів Держгеокадастру, Державної міграційної служби та соціального захисту населення. Серед власних послуг такі популярні, як: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, послуги РАЦС, реєстрація прав на нерухомість, земельні питання та безліч різноманітних довідок. В ЦНАП працює 4  фахівці, крім того, ряд послуг надається 7 старостами, які працюють в селах на території бувших сільських рад.

У  2017 році Центром було надано  9128 адміністративних послуг.

Користуючись нагодою хочемо привітати насамперед наше керівництво, яке зуміло зібрати такий чудовий колектив в одну команду та забезпечити нас європейськими умовами праці! Окрема подяка керівнику проекту «Реформа управління на сході України» Тарасу Журавлю і всьому колективу проекту, експертам Роману Матвійчуку та Ларисі Карп’як. Завдяки Вашим здібностям, працьовитості, енергії, зваженим рішенням та досвіду ми такі які є! Тож, в цей день, хочемо Вам побажати мудрості, удачі, невичерпної енергії,  реалізації ідей і задуманих планів!

Центру ж бажаємо подальшого розвитку, не зупинятися на досягнутому, комфортних умов для праці та вдячних відвідувачів.

Зі святом Нас! Нехай робота приносить задоволення!

Колектив

Центру надання адміністративних послуг