Володимир-Волинський район, Волинська область

Устилузькою міською радою розроблено Детальний план території житлової забудови та магазину по вул. Шевченка в с. Зоря Володимир-Волинського району Волинської області.

Розробник Детального плану території – приватний підприємець Прадош Оксана Олександрівна.

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення Детального плану території житлової забудови та магазину по вул. Шевченка в с. Зоря Володимир-Волинського району Волинської області відбудуться 11 вересня 2017 року в приміщенні міської ради.