Володимир-Волинський район, Волинська область

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що згідно наказу Міністерства юстиції України від 24.10.2017 № 3282/5 «Про ліквідацію Устилузької державної нотаріальної контори»

Увага!

Розпочинається процедура ліквідації Устилузької державної нотаріальної контори

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Про ліквідацію Устилузької державної нотаріальної контори» від 24.10.2017 № 3282/5 розпочато процес ліквідації Устилузької державної нотаріальної контори (код ЄДРПОУ 36266908), яка розташована за адресою: вул. Володимирська, буд. 40, м. Устилуг 44731.

Встановлено строк для заявлення кредиторами своїх вимог до Устилузької державної нотаріальної контори до 27.12.2017.

Головою комісії з ліквідації Устилузької державної нотаріальної контори призначено першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Філюка Сергія Петровича.