Інформація про хід виконання Програми підтримки особистих селянських господарств, розвитку тваринництва (спеціальна дотація особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів, часткового здешевлення вартості штучного осіменіння корів

В 2017 році підтримка особистих селянських господарств та розвиток тваринництва проводився по двох  напрямках:

1. Спеціальна дотація особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів.
  2. Дотація на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів в особистих селянських господарствах.

І. Спеціальна дотація особистим селянським господарствам

на утримання 3-ох і більше корів.

1. Заплановано коштів на 2017 рік на спеціальну дотацію особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів згідно Програми підтримки особистих селянських господарств, розвитку тваринництва (спеціальна дотація особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів, часткового здешевлення вартості штучного осіменіння корів) на 2016-2020 роки (далі Програма) – 15 000,00 грн.
  2. Передбачено в бюджеті Устилузької міської ради на 2017 рік на спеціальну дотацію особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів – 12 900,00 грн.
  3. Освоєно  коштів за 2017 рік на спеціальну дотацію особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів – 12 150,00 грн.
  4. Надано дотацію 22 власникам особистих селянських господарств на 81 корову.

В розрізі сіл:

с. Зоря – 4 власники ОСГ на 17 корів;

с. Селиськи – 3 власника ОСГ на 9 корів;

с. Стенжаричі – 3 власника ОСГ на 10 корів;

с. Турівка – 3 власника ОСГ на 11 корів;

м. Устилуг – 1 власник ОСГ на 3 корови;

с. Тростянка – 1 власник ОСГ на 4 корови;

с. Лудин – 1 власник ОСГ на 3 корови;

с. Рогожани – 3 власника ОСГ на 11 корів;

с. Русів – 1 власник ОСГ на 7 корів;

с. Хотячів – 1 власник ОСГ на 3 корови.

ІІ. Дотація на часткове здешевлення вартості штучного

осіменіння корів в особистих селянських господарствах.

1. Заплановано коштів на 2017 рік на дотацію на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів в особистих селянських господарствах згідно Програми підтримки особистих селянських господарств, розвитку тваринництва (спеціальна дотація особистим селянським господарствам на утримання 3-ох і більше корів, часткового здешевлення вартості штучного осіменіння корів) на 2016-2020 роки (далі Програма) – 15 000,00 грн.
  2. Передбачено в бюджеті Устилузької міської ради на 2017 рік на дотацію на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів в особистих селянських господарствах – 12 500,00 грн.
  3. Освоєно  коштів за 2017 рік на дотацію на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів в особистих селянських господарствах – 12 400,00 грн.
  4. Надано дотацію на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів в особистих селянських господарствах на 124 послуги по штучному осіменінню.

В розрізі сіл:

с. Ворчин –  на 25 послуг по штучному осіменінню;

с. Зоря – на 1 послугу по штучному осіменінню;

с. Русів – на 6 послуг по штучному осіменінню;

с. Лудин – на 65 послуг по штучному осіменінню;

с. Амбуків – на 27 послуг по штучному осіменінню.

Начальник  господарсько-земельного відділу                      М. В. Повзун