03 Грудня, 2020 р., 09:52
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об’єднань Устилузька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради» та інформує, що 4 січня 2021 року о 10.00 в приміщенні Устилузької міської ради за адресою: м.Устилуг, вул.Володимирська, 4 відбудуться громадські слухання з приводу розгляду проєкту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради».

23 Листопада, 2020 р., 10:34
          На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 №287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» Мінсоцполітики в Устилузькій міській  раді запроваджена робота «гарячих» телефонних ліній для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, осіб, що опинилися в складній життєвій ситуації.

13 Листопада, 2020 р., 09:46

10 Листопада, 2020 р., 16:22
12 листопада 2020р. о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться  позачергова сесія міської ради.

04 Листопада, 2020 р., 14:18

23 Вересня, 2020 р., 15:05