06 Квітня, 2021 р., 12:00
31 Березня, 2021 р., 15:44

11 Лютого, 2021 р., 11:00

03 Грудня, 2020 р., 09:52
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об’єднань Устилузька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради» та інформує, що 4 січня 2021 року о 10.00 в приміщенні Устилузької міської ради за адресою: м.Устилуг, вул.Володимирська, 4 відбудуться громадські слухання з приводу розгляду проєкту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради».