20 Травня, 2020 р., 10:16
21 травня українці в усьому світі святкують День вишиванки. Вишитий візерунок на сорочці настільки глибоко увійшов у життя і побут кожного українця, що нині просто неможливо уявити наш народ без цього національного атрибуту.

17 Травня, 2020 р., 21:07
 З 16 по 21 травня 2020 року ТОВ " П"ятидні" неподалік сіл: Ізов Рогожани, Русів Дарницьке, Хотячів у ранкові та вечірні години буде проводитися  обробка озимого ріпаку.

06 Травня, 2020 р., 10:24
Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

05 Травня, 2020 р., 20:46
Громадські слухання з обговорення детального плану  території ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МІЖНАРОДНОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ "УСТИЛУГ" НА ВУЛ.ЛЕВІНЦОВА, 58,60 В М. УСТИЛУГ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
24 Квітня, 2020 р., 11:52
Уряд продовжив карантин до 11 травня

10 Квітня, 2020 р., 20:59
Устилузькою міською радою розроблено детальний план території  земельної ділянки ЗОШ І-ІІ ст. в селі Микитичі,вул.Молодіжна, Володимир-Волинського району, Волинської області.
31 Березня, 2020 р., 13:25
Увага! Звертаємось до жителів Устилузької громади!
27 Березня, 2020 р., 14:00
Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19