11 Жовтня, 2017 р., 16:06
   З 10 по 25 жовтня 2017 року триватиме атестація дошкільного навчального закладу села Стенжарич (завідувач Киричук Раїса Петрівна).

11 Вересня, 2017 р., 14:52
 13 вересня 2017 о 10.00 годині дня, в залі засідань Устилузької міської ради вiдбудется чергова двадцять четверта сесія Устилузької міської ради сьомого скликання, друге пленарне засідання

19 Серпня, 2017 р., 11:35
Виконавчим комітетом Устилузької міської ради розроблено  та затверджено перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році в Устилузькій об’єднаній територіальній громаді. Дані проекти були погоджені Міністерством регіонального розвитку. Наразі проводяться підготовчі роботи щодо їх реалізації.

09 Серпня, 2017 р., 16:08
             Устилузькою міською радою розроблено Детальний план території житлової забудови та магазину по вул. Шевченка в с. Зоря Володимир-Волинського району Волинської області.

11 Липня, 2017 р., 09:08
Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у виконкомі міської ради 10.07.2017 відбулись громадські слухання з питання обговорення проектів рішень міської ради «Про встановлення ставок земельного податку юридичним та фізичним особам» та «Про затвердження Правил благоустрою території Устилузької міської ради в межах населених пунктів»