16 Липня, 2020 р., 10:58
Затверджуватимуться Правила благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради.
23 Червня, 2020 р., 10:01
Центр спільних дій приймає роботи на Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце”.
20 Травня, 2020 р., 10:16
21 травня українці в усьому світі святкують День вишиванки. Вишитий візерунок на сорочці настільки глибоко увійшов у життя і побут кожного українця, що нині просто неможливо уявити наш народ без цього національного атрибуту.

17 Травня, 2020 р., 21:07
 З 16 по 21 травня 2020 року ТОВ " П"ятидні" неподалік сіл: Ізов Рогожани, Русів Дарницьке, Хотячів у ранкові та вечірні години буде проводитися  обробка озимого ріпаку.

06 Травня, 2020 р., 10:24
Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.