02 Березня, 2020 р., 10:26
УВАГА!!!

02 Березня, 2020 р., 10:10
Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров'я та здоров'я оточуючих! Основна теза: Захворів - сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших.

26 Лютого, 2020 р., 15:47
 Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру надала доступ до електронного Державного фонду документації із  землеустрою.

24 Лютого, 2020 р., 18:28
Устилузькою міською радою розроблено детальний план території для реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску "УСТИЛУГ"  на вул. Левінцоваа, 58,60 в м.Устилуг,-Волинського району, Волинської області.

03 Грудня, 2019 р., 10:14
Пленарне засідання позачергової п'ятдесят третьої сесії Устилузької міської ради відбудеться 05 грудня 2019 року о 10.00 год у залі засідань міської ради за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська,40
25 Листопада, 2019 р., 11:04
 З   НАГОДИ  МІЖНАРОДНОГО  ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

20 Листопада, 2019 р., 09:47
Устилузькою міською радою розроблено детальний план території для реконструкції будівлі їдальні з магазином під ресторан та бар  в м.Устилуг, по вул.Б.Хмельницького, 33 Володимир-Волинського району, Волинської області.