Дата: 03.07.2017 13:00

Устилузькою міською радою розроблено Проект детального плану території житлової забудови в м. Устилуг по вулиці Стравінського Володимир-Волинського району.

Розробник проекту – ФОП Парадош Оксана Олександрівна

З проектом можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення Проекту детального плану території житлової забудови в м. Устилуг по вулиці Стравінського Володимир-Волинського району відбудуться 02 серпня 2017 року в приміщенні міської ради.