Дата: 19.06.2017 11:11

Устилузькою міською радою розроблено Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки (з ведення особистого селянського господарства на житлову забудову) в с. Хрипаличі Володимир-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – приватний підприємець Петров А.М.

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення Детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки (з ведення особистого селянського господарства на житлову забудову) в. с. Хрипаличі відбудуться 21 липня 2017 року в приміщенні міської ради.