Дата: 23.02.2018 14:25

Шановні мешканці Устилуга!

26.02.2018 Вулиці: частина Володимирській (від міської ради до лісництва),Незалежності,Дружби,Б.Хмельницького,Привокзальній,І.Франка,Гуденка.

Для забезпечення якісного та надійного електропостачання Устилуга будуть проводитись ремонтні роботи на лініях електропередач та трансформаторних підстанціях. Такі роботи вимагають відключення електропостачання на тривалість робочого дня з 9:00 до 17:00. Тому ПрАТ "Волиньобленерго" приносить вибачення за тимчасові незручності у електропостачанні.

Дякуємо за розуміння.