Ініціативна група Устилузької громади виграла грант від фонду «Прибужжя» та «Британської ради» на облаштування природного джерела у с.Тростянка

Дата: 11.08.2017 15:18

Проектом передбачається:

• Благоустрій території
  • Облаштування джерела дерев’яною конструкцією для зручного набору води та його збереження.
  • Офіційне відкриття на чолі з народним депутатом України.

Нам вдалося залучити трьох партнерів до співпраці: приватний підприємець Киричук Олександр забезпечить лісоматеріалами для виготовлення дерев’яної конструкції, ТзОВ «Пятидні» забезпечить грейдерування дороги, а громадська організація «Союз Українок» проведе планування ландшафтного дизайну, висадить вербу та калину біля джерела. Силами робочої групи на чолі з Олександром Шилінговський буде проводитися підготовка та встановлення конструкції.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до реалізації проекту. Будемо раді підтримці!)

Збережемо єдине джерело нашої громади!

За детальною інформацією звертайтеся до координаторів проекту:

050 188 22 50 – Костюк Ольга

093 86 024 16 – Вавринюк Віктор