Детальний план території для визначення меж території житлової забудови

Дата: 04.06.2018 09:35

Устилузькою міською радою розроблено Детальний план території визначення меж території житлової забудови в м. Устилуг по вул.. О. Хохол 16-А Володимир-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – приватний підприємець Петров А.М.

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 17.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення Детального плану території визначення меж території житлової забудови в м. Устилуг по вул. О.Хохол 16-А відбудуться 05 липня 2018 року в приміщенні міської ради.