Детальний план території для визначення меж земельної ділянки, що можливо використати для будівництва та обслуговування культурної споруди (церкви)

Дата: 16.07.2018 13:39

Устилузькою міською радою розроблено детальний план території для визначення меж земельної ділянки, що можливо використати для будівництва та обслуговування культурної споруди (церкви) по вул.. Прибузька, 44А в с. Ізов Володимир-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – приватний підприємець Петров А.М.

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення детального плану території для визначення меж земельної ділянки, що можливо використати для будівництва та обслуговування культурної споруди (церкви) по вул.. Прибузька, 44А в с. Ізов відбудуться 17 серпня 2018 року в приміщенні міської ради.