Вітаємо вас із Новим роком і світлим святом Різдва Христового!

Дата: 02.01.2019 10:14

Вітаємо вас із Новим роком і світлим святом Різдва Христового!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року та народження нового періоду, амбітних планів і сподівань.

ЦНАП — це не просто установа, де надають адміністративні послуги, це місце, де вас радо зустрічають, де вам посміхаються і від щирого серця допомагають. ЦНАП — це інновації та постійне удосконалення якості надання послуг.

Ми вже працюємо над втіленням у життя нових планів, які сприятимуть розвитку ЦНАП і впевнені, що у 2019 році нам їх вдасться реалізувати.

Є гарні слова, світ – це дзеркало і воно повертає кожному лише його відображення. Щоразу, коли ми стараємося бути вдячними, абсолютно чарівним чином змінюється наше життя. І ми вміємо бути вдячними.

2018 рік був для ЦНАП радісним та багатим на події, а все — завдяки вам - нашим відвдіувачам, колегам, суб’єктам надання адмінпослуг, нашим партнерам та однодумцям.

???? Дякуємо вам, наші відвідувачі, за те, що користуєтеся адмінпослугами, постійно підштовхуєте нас до ще більшої активності та руху вперед. Ви є джерелом нашого натхнення та гарного настрою. Завдяки вам нам вдалося зробити багато корисних і добрих справ.

???? Дякуємо суб’єктам надання адмінпослуг, нашим партнерам та однодумцям за співпрацю, за те, що завжди йдете нам на зустріч, за вашу підтримку й неймовірний оптимізм.

???? Дякуємо колегам за небайдужість до нашої роботи, за те, що залюбки відвідуєте наш департамент і за те, що нам завжди є на кого рівнятися .

???? Дякуємо керівництву міста за віру в нас, підтримку і можливість розширювати і розвивати ЦНАП.

Ми усією дружньою командою ЦНАП бажаємо, щоб новий рік приніс в кожен дім мир, спокій, добробут та багато радості! Хай прийдешній рік стане для вас роком добрих змін та злагоди. А тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Бажаємо вам гарного настрою, любові, щоб у вашому житті завжди панували гармонія та вдача!