ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНИХ РОЗМІРІВ ЗАБУДОВИ ТА РЕЖИМІВ ВИКОРИСТАННЯ

Дата: 23.04.2019 08:09

Устилузькою міською радою розроблено детальний план території для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання в м.Устилуг, по вул.Володимирська, 3г Володимир-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – ТзОВ проектне об"єднання УКР ЗАХІД УРБАНІЗАЦІЯ

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення детального плану території для визначення граничних розмірів забудови та використання меж  м.Устилуг, по вул.Володимирська, 3г.відбудуться  24  травня  2018 року в приміщенні міської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)