Вакантна посада в Устилузькій міській раді

Дата: 06.09.2019 12:05

Виконавчий комітет Устилузької міської ради оголошує
конкурс на заміщення вакантної посади начальника
соціально-гуманітарного відділу.

Вимоги до кандидатів: по­вна вища освіта за спеціальністю відповідного професійного спря­мування за освітньо-кваліфікацій­ним рівнем магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мо­вою; володіння основними на­виками роботи на комп’ютері зі стандартним програмним забез­печенням; стаж роботи в органах місцевого самоврядування на посаді не менше одного року або роботи в інших сферах управління не менше трьох років.

Заяви для участі приймають­ся протягом місяця з дня опу­блікування оголошення.

До заяви додаються: по­передження про спеціальні об­меження, встановлені Законами України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Про запобігання корупції" щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження; заповнена особова картка {форма П-2ДС) з відповід­
ними додатками; автобіографія; 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; відо­мості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (електронна декларація); копія паспорта гро­мадянина України; копія військо­вого квитка (при наявності); копія картки фізичної особи - платника податків; письмова згода на об­робку та використання персо­нальних даних.

Документи подаються особисто за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40, (телефон 93-5-22). До­даткова інформація щодо основних функцій, обов’язків, розміру та умов оплати праці надається там же.