Оголошення на заміщення вакантної посади

Дата: 06.12.2019 09:01

на заміщення вакантної посади

директора комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.П'ятидні  Устилузької міської ради Волинської області»

Адреса закладу: Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. П'ятидні,

вул. Шкільна,1-а, 44730

Умови конкурсу:  посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня спеціаліста, магістра  та стаж педагогічної роботи не менше трьох років. володіння державною мовою; вільне володіння комп’ютером та стандартним програмним забезпеченням.

Необхідно подати  такі  документи :

-  заяву про участь у конкурсі до якої додаються:  заповнена особова картка форми П-2 з відповідними додатками,  дві фотокартки розміром  4х6 см; автобіографія ;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;(нотаріально  посвідчена)

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста, магістра; (нотаріально  посвідчена)

- копія картки фізичної особи платника податків (нотаріально  посвідчена);

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних за наявності,  нотаріально  посвідчений)

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; (нотаріально  посвідчені)

- довідку про відсутність судимості

- мотиваційний лист, складений у довільній формі

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником соціально-гуманітарного відділу Мазурок Оленою Тадеївною (93-7-37).

Документи подаються особисто протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення в соціально-гуманітарний відділ начальнику відділу (по 26.12. 2019 року).

Положення 1