ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЛІ ЇДАЛЬНІ З МАГАЗИНОМ ПІД РЕСТОРАН ТА БАР ПО ВУЛ.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО,33 В М. УСТИЛУГ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 20.11.2019 09:47

Устилузькою міською радою розроблено детальний план території для реконструкції будівлі їдальні з магазином під ресторан та бар  в м.Устилуг, по вул.Б.Хмельницького, 33 Володимир-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – Підприємець Прадош Оксана Олександрівна.

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення детального плану території відбудуться  19  грудня  2019 року в приміщенні міської ради.