ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МІЖНАРОДНОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ "УСТИЛУГ" НА ВУЛ.ЛЕВІНЦОВА, 58,60 В М. УСТИЛУГ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 24.02.2020 18:28

Устилузькою міською радою розроблено детальний план території для реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску "УСТИЛУГ"  на вул. Левінцоваа, 58,60 в м.Устилуг,-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – Підприємець Прадош Оксана Олександрівна.

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення детального плану території відбудуться  26  березня  2020 року в приміщенні міської ради.