Шановні батьки Устилузької громади !

Дата: 20.03.2020 11:04

Увага карантин!

Шановні батьки Устилузької громади !

На вулицях міста і населених пунктів всі ми спостерігаєм порушення умов карантину, а саме гуляють діти.

Шановні батьки! Ви відповідальні за здоров’я та безпеку своїх дітей під час карантину, відповідно до яких діти мають перебувати у дома!

Звертаємось до Вас із проханням! Прослідкуйте, будь-ласка, за своїми дітьми, щоб вони не гуляли вулицями населених пунктів, гралися біля громадських місць., максимально дотримувались санітарно-гігієнічних нормі правил запобігання зараженню інфекцією.

Усі обмежувальні заходи  спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Будьте обережні, свідомі, відповідальні! Бережіть своє здоров’я, здоров’я оточуючих та своїх дітей!