Дата: 26.03.2020 12:27

В місті Устилузі зафіксовані факти не дотримання режиму самоізоляції громадянами, які прибули із за кордону!

До своїх домівок повертаються громадяни,із за кордону. Просимо членів сім'ї створити умови для самоізоляції родичів, громадкість (сусідів, знайомих) повідомляти а Устилузьку міську раду за тел.3-49-10 та в Устилузьку амбулаторію за тел.93-46-2 про факти порушення режиму ізоляції знайомих вам громадян.

Будьте  пильними до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

УВАГА!

Оплата споживачами житлово-комунальних послуг на пряму впливає на діяльність Устилузького ВУЖКГ і кожного підприємства галузі та надання ними життєво необхідних послуг.

Враховуючи ситуацію, яка наразі склалась в Україні, з метою запобігання поширення корона вірусу(COVID-19),недопущення його негативного впливу на здоров’я людей, просимо споживачів послуг здійснювати онлайн-платежі через особисті кабінети на сайтах підприємств-виконавців послуг та за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, Portmone, тощо.)

Просимо рідних та близьких про необхідність турбуватись про людей літнього віку та допомогти сплатити їм за житлово-комунальні послуги онлайн.