У неділю, 19 квітня 2020 року православні в Україні відзначатимуть велике свято – Великдень, або Воскресіння Христове.

Дата: 15.04.2020 12:03

Наближаються Великодні свята, на які мільйони українців традиційно ходять до церкви, а потім збираються за великим столом у колі рідних. Але через пандемію коронавірусу у світі навіть традиції вперше за десятки років змінюються. Віряни залишаються вдома та долучаються до богослужінь онлайн.

Все для того, аби зберегти життя та здоров’я.

Рекомендуємо всім вірним брати участь у Пасхальних богослужіннях у домашніх умовах — через онлайн-трансляцію.

Пам'ятайте про запроваджені додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема  щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів  з 13 год. 01 хв. суботи до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних ( святкових)  днів, починаючи з 11 квітня  2020 року) строком    18-20 квітня 2020 року

Віряни які підуть до храмів пам'ятайте про дистанцію у 1.5 - 2 метри , не забувайте про засоби захисту ( медичні маски, распіратори). Просимо громадян віком від 60 років залишатись вдома.

Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих!

Бажаємо здоров'я !