Розпочала роботу інформаційна платформа «Допомога поруч»

Дата: 06.05.2020 10:24

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочинає функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Проект об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

На платформі «Допомога поруч» розміщується інформація про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, які опинились у складних життєвих обставинах або перебувають у зоні ризику тощо. Інформація висвітлює потреби цих громадян в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії, транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, у довезенні соціальних робітників і фахівців із соціальної роботи для надання послуг.

Для осіб, які потребують допомоги, в області діє номер «гарячої» телефонної лінії  (0332) 77-82-53.