ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇЇ ДІЛЯНКИ ЗОШ І-ІІ СТ. В СЕЛІ МИКИТИЧІ ПО ВУЛИЦІ МОЛОДІЖНА,29

Дата: 10.04.2020 20:59

Устилузькою міською радою розроблено детальний план території  земельної ділянки ЗОШ І-ІІ ст. в селі Микитичі,вул.Молодіжна, Володимир-Волинського району, Волинської області.

Розробник Детального плану території – Підприємець Петров А.М..

З Детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні міської ради у робочі дні з 8.00 до 16.00.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 тел. 93-7-00.

Громадські слухання з обговорення детального плану території відбудуться  13 травня  2020 року в приміщенні міської ради.