Громадські слухання

Дата: 02.07.2020 12:04

Устилузька  міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації:  Генеральні плани міста Устилуг  та сіл Хотячів, Залужжя та Тростянка Волинської області

Генеральні плани міста Устилуг  та сіл Хотячів, Залужжя та Тростянка розроблено на виконання рішення  міської ради , згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів,  а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Основні техніко-економічні показники:

існуюча площа, га

проектна площа, га

Устилуг

Хотячів

135

Залужжя

106

Тростянка

61,5

97

Збільшення площ населених пунктів відбудеться за рахунок земель Устилузької міської ради.

Прогнозна чисельність населення на строк реалізації генерального плану 2041 рік згідно демографічного прогнозу наданого Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України 2,8 тис. осіб.

Замовник  проекту:  Устилузька  міська рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас Аеро», м. Київ

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Устилузької  міської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 16.00 год.  та на офіційному веб-сайті  міської ради https://ustyluzka-gromada.gov.ua/. Відповідальний:Домбровська О.В.тел..0334293419

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до    02.08.2020 року  за  адресою:   м. Устилуг,   вул.Володимирська,40    .

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянам у письмовому вигляді із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим підписом  і  повинні  містити обґрунтування з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація проектів генеральних планів міста Устилуг  та сіл Хотячів, Залужжя та Тростянка буде проходити 03.08.2020 року  о 9.00  год. в приміщенні міської ради м. Устилуг, вул. Володимирська,40.