Небайдужим мешканцям громади!!!!!

Дата: 27.07.2020 14:18

Небайдужим мешканцям громади!!!

З великим проханням звертаюсь до Вас допомогти мені оздобити українськими експонатами нашу «Українську Світлицю» в Устилузькому будинку культури, яка стане центром національного виховання мешканцям громади.

Хотілося б зробити шматочок старовинної сільської хати. В світлицю можна приносити речі домашнього вжитку: глечики, мисники, рублі, столи, музичні інструменти, маслобійки, корзини, хустки, вишиванки, картини, ліхтарики, свічники та багато інших речей, котрими десятки, а то й сотні років тому користувалися наші пращури.

Зі всіх експонатів буде створено реєстр.

Буду дуже вдячна за допомогу, в.о. директора Геріян Г.І. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном 096-760-03-89.