Дата: 16.07.2020 10:58

Затверджуватимуться Правила благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Устилузька міська рада оприлюднює проект рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради»  та інформує, що громадські слухання з приводу розгляду  проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради» відбудуться 17.08.2020 року о 10.00 год в приміщенні Устилузької міської ради за адресою: м.Устилуг, вул.Володимирська, 40.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до статей 26, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 13 статті 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, з метою покращення благоустрою населених пунктів Устилузької міської ради, Устилузька міська рада  вирішила :

1.Затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради разом з додатками (додаються), за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради «Про затвердження правил благоустрою території Устилузької міської ради в межах населених пунктів» від 14.07.2017  №  22/33.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника господарсько-земельного відділу Устилузької міської ради та на постійну комісію з питань містобудування, землевпорядкування та екології, підприємницької діяльності та власності.

З повним текстом проєкту рішення разом з аналізом та додатками ви можете ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Устилузької громади в розділі «Регуляторна політика»