Зміни виборчої адреси для голосування

Дата: 01.09.2020 14:26

Виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого проживання з письмовою заявою та документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа нещодавно набула громадянство України). Також заява може бути надіслана особою в електронній формі, завірена електронним цифровим підписом, з використанням мережі Інтернет скориставшись офіційним сайтом Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) у розділі «Кабінет виборця»-«Заяви, запити» до 9 вересня 2020року.