Дата: 23.09.2020 12:22

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

директора Комунального закладу «Устилузький будинок культури»

Умови конкурсу:  директором  комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі  необхідно подати  такі  документи :

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

(Копії усіх документів нотаріально завірені)

Зазначені документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення, надсилаються на поштову та електронну адреси Устилузької міської ради у встановлений цим пунктом строк, та передаються для роботи відділу юридичного та кадрового забезпечення, супроводження публічних закупівель Устилузької міської ради та голові конкурсної комісії.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником соціально-гуманітарного відділу Мазурок О.Т. тел..(93-7-37).