Дата: 23.09.2020 15:05

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Заступника начальника господарсько-земельного відділу

Устилузької міської ради

Умови конкурсу:  посаду заступника начальника господарсько-земельного відділу Устилузької міської ради може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільно володіє державною мовою;вільно володіє комп’ютером та стандартним програмним забезпеченням; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на  посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років.

Для участі у конкурсі  необхідно подати  такі  документи :

-  заяву про участь у конкурсі до якої додаються:  заповнена особова картка форми П- 2ДС з відповідними додатками,  дві фотокартки розміром  4х6 см; автобіографія ;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;(нотаріально  посвідчена)

- копію документа про освіту; (нотаріально  посвідчена)

- копія картки фізичної особи платника податків (нотаріально  посвідчена)

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних за наявності,  нотаріально  посвідчений)

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи ; (нотаріально  посвідчені)

-  заповнену е-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

-   попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України про «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходженням.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

Відповідно до  розпорядження міського голови «Про продовження конкурсу  на заміщення вакантної посади заступника начальника господарсько-земельного відділу міської ради» № 135-аг від 22.09.2020 року, подача документів продовжується на 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом І категорії відділу юридичного та кадрового забезпечення, супроводження публічних закупівель Устилузької міської ради Фаріон О.М. тел..(93-4-48).