Оприлюднення

Дата: 03.12.2020 09:52

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об’єднань Устилузька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради» та інформує, що 4 січня 2021 року о 10.00 в приміщенні Устилузької міської ради за адресою: м.Устилуг, вул.Володимирська, 4 відбудуться громадські слухання з приводу розгляду проєкту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради».

Відповідно до статей 26, 33  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  пункту 13 статті 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів», з метою покращення благоустрою території населених пунктів Устилузької міської  ради,

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Устилузької міської ради разом з додатками (додаються), за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність згідно Кодексу України Про адміністративні правопорушення.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради «Про затвердження правил благоустрою території Устилузької міської ради в межах населених пунктів» від 14.07.2017 року №  22/33.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника господарсько-земельного відділу Устилузької міської ради та на постійну комісію з питань містобудування, землевпорядкування та екології, підприємницької діяльності та власності.

З повним текстом проєкту рішення разом з аналізом та додатками ви можете ознайомитися в мережі інтернет на сайті Устилузької міської ради в розділі «Регуляторна політика».