Права дітей

Дата: 10.12.2020 15:45

Захист прав та інтересів дитини

Захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства.

На жаль, сьогодні часто можна спостерігати порушення прав дитини, конфліктності серед учасників освітнього процесу, булінг, зокрема насильство.

Держава гарантує кожному громадянину, в тому числі дитині, право на отримання безоплатної правової допомоги.

Для отримання такої допомоги  варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

На офіційному веб-сайті Безоплатної правової допомоги http://legalaid.gov.ua  кожен може скористатися довідково-інформаційною платформою правових консультацій.

Контакти для оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоровя, а також захисту прав та інтересів дитини:

1547 – Урядова гаряча лінія з попередження домашнього насильства;

0 800 500 225- Національна дитяча «гаряча» лінія (зі стаціонарного);

116 111  – Національна дитяча «гаряча» лінія(з мобільного).