ОСНОВНІ ПОДІЇ ТА ПЛАН РОБОТИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ , ЯКІ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ В МІСЬКІЙ РАДІ ТА НА ТЕРИТОРІЇ УСТИЛУЗЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.12.2020 12:50

Дата проведення

Час, назва та місце проведення заходу

1.

14.12.2020р.

Нарада при міському голові: о 9.00 год

- питаня реалізації заходів щодо запобігання поширення на території громади гострої распіраторної хвороби COVID-19. (каб.міського голови)

- розгляд та аналіз виконання доручень при нарадах міського голови згідно протоколів нарад.

2.

15.12.2020р.

- 15.12. по 18.12.  відбудуться засідання постійних комісій міської ради (місце проведення сесійний зал міської ради) о 10.00 год

- плановий виїзд мобільного ЦНАПу та прийом горомадян в старостинських округах  ( П'ятиднівський округ, Хотячівський округ ) по наданню адмін послуг жителям громади. (у виїзді бере участь керуюча справами Куницька А.П., начальник відділу ЦНАП Василенко О.М.)

3.  16.12.2020

- проведення конкурсу на заміщення вакантної посади на начальника фінансового відділу (місце проведення сесійний за міської ради) початок проведення 9.00.

-плановий виїзд по акту обстеження сімей СЖО в село Коритниця (обстеження проведе провідний спеціаліст соціально-гуманітарного відділу Сень Н.С.)

4.

17.12.2020р.

-плановий виїзд мобільного ЦНАПу та прийом горомадян в старостинських округах ( Микиичівський округ та села Пархоменкове,Залужжя, Тростянка ) по наданню послуг жителям громади. (у виїзді бере участь керуюча справами Куницька А.П., начальник відділу ЦНАП Василенко О.М.)

5.

18.12.2020р.

-відбудеться засідання виконавчого комітету на 10.00 (в каб.міського голови)