Щорічне декларування

Дата: 25.01.2021 14:57

Шановні декларанти!

(субєкти декларування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції")

Щорічно з 1 січня розпочинається кампанія декларування доходів за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. Подати декларацію слід до 1 квітня. Вчасно подана декларація – це Ваш авторитет і Ваш спокій.

Обов’язково перевірте інформацію, що відображена у декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі. Пам’ятайте, що Закон «Про запобігання корупції» передбачає 7 днів для подання виправленої декларації.

Якщо у Вас виникли питання щодо заповнення декларації, Ви можете отримати методичну та консультативну допомогу у відділі юридичного та кадрового забезпечення, супроводження публічних закупівель за номером телефону 0930295570 Фаріон Оксана Миколаївна.

Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

Нагадуємо, що для суб’єктів декларування також працює технічна підтримка НАЗК за електронною адресою support@nazk.gov.ua.  а також контакт-центр НАЗК  за номером телефону +38(044)200–06–94;

ДОДАТКОВО ознайомитися з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій можна в розділі «База знань» вебсайту НАЗК: https://bit.ly/2LQ6QKf.