Особливі подарунки з Німеччини для дітей

Дата: 29.01.2021 11:47

Ось і забіліла дивна, холодна і чарівна зима!  А скільки свят у цю пору!   І така дивовижна і незбагненна краса всюди. Особливо діти,  чекають цього дива і всім серцем радіють цій красі . Святкова атмосфера розпочинається від дня святого Миколая,  який приносить  кожному під подушку подаруночок, а там — Новий рік з його казковою ніччю, у яку всі бажання здійснюються. А зразу за ним — ще Різдво, Василя, Водохрещення.  І колядують, і щедрують, і щиро вітають родичів та сусідів діти, дорослі, юнаки та дівчата. І як добре, що відроджуються традиції, воскресає душа народу.

Керівник ВОБФ «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, маючи гарну традицію на завершення різдвяних свят вручати подарунки діткам, 29 січня з представниками фонду та  директором Територіального центру соціального обслуговуванні (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району Любов'ю Столярчук  на території  Устилузької  громади вручили різдвяні подарунки 68  діткам з особливими потребами, сиротами, напівсиротами та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають в складних життєвих обставинах та знаходяться на обслуговуванні у відділенні натуральної допомоги  терцентру.

Особливі подарунки дітям, були зібрані їхніми однолітками в Німеччині. Кожен отримав солодощі (печиво) та подарунок із найрізноманітнішими речами: м'якими іграшками, олівцями, фломастерами, засобами особистої гігієни, розмальовками, пеналами, блокнотами, пазлами і навіть одягом.

«Усі були приємно здивовані.» А такі зустрічі – це ще один крок до порозуміння людей у світі.

Міський голова Віктор Ростиславович Поліщук подякував організаторам акції за чуйність, доброту і хороші справи. Діти та батьки щиро дякували за подарунки-сюрпризи  німецьким родинам і благодійникам, побажали їм міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, радості, вдячності за добрі справи.