Увага!

Дата: 11.02.2021 11:00

Шановні жителі громади!

У зв’язку із ускладненими погодними умовами просимо вас бути максимально обережними!

На території громади працює  8 одиниць техніки, які розчищають вулиці від снігових заметів.

Дякуємо за  надану допомогу керівникам ТзОВ «П’ятидні» Діброві Валерію Григоровичу, ТзОВ «Аіс-Агро» Антощаку Ігору Станіславовичу, СГПП «Рогожани» Дишлюку Сергію Васильовичу, ФГ «Демчук -Агро» Демчуку Миколі Святославовичу, підприємцю Прицюку Сергію Павловичу, жителю с.Полум’яне Гаврилюку Олександру Володимировичу.

Висловлюємо вдячність працівникам Устилузького ВУЖКГ, які працюють до 21.00-22.00 год.

Проте негода не відступає, тому просимо по можливості допомогти з розчищенням снігових заметів прилеглих територій керівників фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств, а також не байдужих жителів громади.

Дякуємо за розуміння!