ДО УВАГИ  субєктів декларування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" !!!  ДІЮТЬ ОНОВЛЕНІ РОЗЯСНЕННЯ НАЗК

Дата: 19.02.2021 08:43

ДО УВАГИ

субєктів декларування відповідно до

Закону України "Про запобігання корупції" !!!

ДІЮТЬ ОНОВЛЕНІ РОЗЯСНЕННЯ НАЗК

Щорічно з 1 січня розпочинається кампанія декларування доходів за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. Подати декларацію слід до 1 квітня. Вчасно подана декларація – це Ваш авторитет і Ваш спокій.

Для методологічної допомоги декларантам  НАЗК опублікувало ОНОВЛЕНІ розяснення щодо застосування антикорупційного законодавства.  Вони містять відповіді на найбільш розповсюджені питання щодо заповнення декларацій та фінансового контролю, які надходили до НАЗК.

Більш детально і з ОНОВЛЕНИМИ розясненнями можна ознайомитись тут:https://rada.info/upload/users_files/04051388/5d1d1b6e5d10abb1c54a74558ce63ae6.pdf