Чиста громада!!!!

Дата: 31.03.2021 15:44

Шановні мешканці Устилузької громади!

Щорічно у квітні-травні проводиться всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

Відповідно, Устилузька міська рада просить вас провести належний благоустрій навколо власних будинків та на прилеглій  території.

Разом з тим нагадуємо, що відповідно до розділу І п.5  Типових правил благоустрою:

5. Громадяни та юридичні особи є відповідальними за порушення цих Типових правил та правил благоустрою територій населених пунктів згідно з вимогами законодавства України.

За порушення правил благоустрою передбачені штрафи.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців  – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Чистота та порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас,

зробимо  її чистою та привабливою!

Дякуємо за розуміння!