УВАГА!!! Важлива інформація!

Дата: 08.04.2021 15:46

Шановні мешканці громади!

Є скарги на те, що власники собак безвідповідально ставляться до утримання своїх домашніх улюбленців: собаки бігають по вулицях, місцях загального користування, біля магазинів, лежать на тротуарах,  тим самим перешкоджаючи безпечному руху пішоходів та велосипедистів. Велике прохання тримати собак на власному подвір’ї за зачиненими воротами або ж привязаними!

Згідно ст.154 КУпАП тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.