Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

Дата: 08.06.2021 15:44

Соціально-гуманітарним відділом Устилузької міської ради завершено прийом заяв від учнів пільгових категорій громади на оздоровлення в позаміських закладах оздоровлення та відпочинку за кошти міської ради. Згідно розпорядження міського голови було створено комісію з відбору учнів пільгових категорій на оздоровлення, висновки засідання комісії сформовано на підставі розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2021 року №229 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році» та оформлено протокольно. Із сканкопіями документів можна ознайомитись на нашому сайті.

Бажаємо учням шкіл нашої громади незабутніх вражень та хорошого відпочинку на час літніх канікул.

розпорядження

протокол 1 с.