Конкурс на визначення кращих ініціатив жителів громади

Дата: 02.07.2021 15:29

В Устилузькій громаді стартував

конкурс на визначення кращих ініціатив жителів громади

З 02 липня по 01 серпня 2021 року включно  відбудеться конкурс кращих ініціатив жителів громади. На реалізацію проектів з місцевого бюджету буде виділено 100.00 тисяч гривень.

Це можуть бути ініціативи такого напрямку:

• Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).
  • Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.
  • Організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, спортивні заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).
  • Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини територіальної громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та  свят, тощо).
  • Впровадження енергозберігаючих заходів.
  • Матеріально-технічне забезпечення будинків культури.
  • Відкриття нових гуртків.
  • Перетворення бібліотек у осередки громадської активності, створення відкритих (молодіжних) просторів.
  • Освітні проекти
  • Екологічні ініціативи

У конкурсі можуть брати участь ініціативні групи ( не менше 3 осіб), громадські об’єднання та органи самоорганізації населення. Фінансування місцевих ініціатив здійснюється за рахунок коштів бюджету міської ради при дольовій участі учасників.

Співфінансування учасників у розмірі не менше 20 відсотків від загальної вартості проекту однієї ініціативи. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту. Реалізація проектів-переможців – до 30 грудня 2021 року. З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Устилузької громади https://ustyluzka-gromada.gov.ua в розділі «Громадські ініціативи».