Безкоштовна утилізація

Дата: 29.07.2021 10:58

Проблема української екології в тому, що аграрії здебільшого викидають тару з-під засобів захисту рослин, а дехто наважується навіть виготовляти в ній фальсифікат. Це значно підвищує ризик забруднення довкілля та негативно відображається на здоров’ї людей. В усіх розвинутих країнах ця тара підлягає утилізації.

Важлива подія для аграрної галузі України - підписання договорів на збір та утилізацію тари з-під ЗЗР в рамках пілотного проекту "Агро Варта" між компаніями-учасниками, European Business Association і НВК "УкрЕкоПром".

Завдяки цьому проекту у всіх фермерів і аграріїв України з'являється безпрецедентна можливістю здати свою використану тару з-під пестицидів і агрохімікатів на безкоштовну утилізацію. ?

Ми всі розуміємо, що така тара не повинна зберігатися і накопичуватися в сільських господарствах через свої небезпечні токсичні властивості. Але до недавнього часу питання її своєчасного вивезення та утилізації представляло для фермерів ряд труднощів і чималі фінансові витрати. ?

Підписанню цих договорів передували довгі місяці ретельної підготовки, погоджень, відбору підрядників - і ось, проект "Агро Варта" вже запускається в життя!

УКРЕКОПРОМ науково-виробнича компанія, 65091, Україна, м. Одеса, вул. Комітетська, 14 а. +380487148667, +380442278483, office@ueco.com.ua. https://ueco.com.ua/