Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ОБЕРІГ-2021»

Дата: 26.08.2021 15:55

4-6 листопада 2021 року в місті Луцьку відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2021» присвячений 30-й річниці незалежності України.

Девіз фестивалю – незмінний: «Без цензури, без халтури».

Завдання, які ставить фестиваль, – пошук та підтримка талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організацій.

Запрошуємо до участі у фестивалі-конкурсі виконавців віком від 16 років – солістів та ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети) з творами на власні україномовні тексти (номінація «авторська пісня») та виконавців, що мають музичні твори на вірші українських поетів чи інтерпретації народних пісень (номінація «співана поезія»). Учасники виконують дві заявлені пісні тривалістю до 07 хвилин; супровід виконання творів – виключно акустичний (наживо).

Заявки (зразок додається) на участь у Фестивалі-конкурсі подаються до 17 жовтня 2021 року за адресою: Обласний науково-методичний центр культури, 43025, м. Луцьк, вул. П’ятницька гірка, 16, е-mail: nmckv@ukr.net, тел. (0332) 771-039, 723-546; Контактні особи:

– Мартинович Олена Володимирівна – (050) 661 88 86;

– Пшибельська Клавдія Володимирівна – (066) 167 01 93;

– Баранюк Ігор Іванович – (095) 023 51 87, (096) 516 24 72.

До заявки додається фото учасника (колективу) у форматі JPEG; демозапис (аудіо, відео) 2-х запропонованих пісень у форматі MP3.

Заявки та додатки надіслані пізніше вказаної дати або заявки без додатків до розгляду не приймаються.