Важлива інформація

Дата: 13.09.2021 11:36

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДВОХ І БІЛЬШЕ ОДИНИЦЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ПЛОЩЕЮ ПОНАД 5 ГА

На виконання листа ГУ ДПС у Волинській області від 20.08.2021 року №12627/6/03-20-24-03-06 щодо надання сприяння у виконанні «Плану організаційних заходів з питань забезпечення проведення операції «Урожай-2021» на території Волинської області відповідно до наказу від 16.01.2021 р. №187 «Про проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році» звертаємо увагу на наступну інформацію.

Громадянам, у власності яких перебуває дві або більше одиниці сільськогосподарської техніки та власники земельних ділянок площею понад 5 га., необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік та у повному обсязі задекларувати отримані доходи.