Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухання) щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради

Дата: 06.10.2021 11:59

ПОВІДОМЛЕННЯ

Устилузька міська рада повідомляє, що відповідно до розпорядження Устилузького міського голови від 04.10.2021 № 99-аг «Про проведення громадських обговорень (слухань) щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради» 24 жовтня 2021 року відбудуться громадські обговорення (слухання) щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради.

Інформація про громадські обговорення (слухання) щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради:

1. Ініціатор громадських слухань - Устилузький міський голова.

2. Кандидатура старости Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради – Ковальчук Наталія Володимирівна, мешканка с. Лудин Володимир-Волинського району.

3. Дата, час і місце проведення громадських слухань: 24 жовтня 2021 року о 13:00 год в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лудин за адресою:  с. Лудин, вул. Лесі Українки,36 (спортивна зала).

4. Територія, на якій проводяться громадські слухання: Лудинський старостинський округ Устилузької міської ради (с. Лудин, с. Амбуків,  с. Чорників, с. Рокитниця).

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидатури старости Лудинського старостинського округу

Ковальчук Наталія Володимирівна, народилася  20.12.1974  року в селі Мосир Любомльського району Волинської області.

В 1989 році закінчила школу в с. Мосир, в 1993 році закінчила Володимир-Волинське педагогічне училище імені А.Ю. Кримського за спеціальністю вихователь, вихователь логопедичних груп.

З 1993 року до 2011 року працювала на посаді завідувача Лудинського дитячого садочку. З 2011 року і по даний час працює вихователем Лудинського закладу дошкільної освіти.

Була депутатом Устилузької міської ради сьомого скликання.

Проживає в с. Лудин. Одружена.