Шановні жителі, депутати Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради!

Дата: 18.10.2021 15:08

Шановні жителі, депутати

Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради!

Запрошуємо Вас взяти участь в громадському обговоренні щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Ковальчук Наталії Володимирівни, яке відбудеться 24 жовтня 2021 року о 13:00 год в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лудин за адресою: с. Лудин, вул. Лесі Українки,36 (спортивна зала).

Проведення громадського обговорення є обов’язковим перед прийняттям радою рішень про призначення на посаду старости Лудинського старостинського округу Устилузької міської ради.

Учасників громадських обговорень просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації), захисну маску.

Додатково роз’яснюємо, що у громадському обговоренні з правом голосу можуть брати участь дієздатні повнолітні жителі старостинського округу, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території старостинського округу.

Інші особи, які на законних підставах постійно проживають або перебувають на відповідній території, можуть брати участь у громадських слуханнях з правом дорадчого голосу (право особи бути присутньою на громадському обговоренні (громадських слуханнях), висловлювати власні позиції з приводу обговорюваних під час слухань питань, без права брати участь у голосуванні).

Крім того, наголошуємо, що відповідно до ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» кандидатура старости вноситься на громадське обговорення (громадські слухання) міським головою та вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу, якщо в результаті громадського обговорення (громадських слухань) отримала таку підтримку у старостинському окрузі з кількістю жителів до 1500 - більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

У випадку, коли для участі в громадських слуханнях зареєструється менше 20 відсотків  жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, слухання можуть вважатися такими, що не відбулися.

Просимо мешканців старостинського округу не бути байдужими та обов’язково взяти участь в обговоренні кандидатури старости.

З повагою, підготовчий комітет

з проведення громадського обговорення