Новини з Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості

Дата: 11.11.2021 11:16

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості за  участі головного юриста Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Пасальської Анастасії проведено захід, метою якого  є роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні за кордоном та правові засади легального працевлаштування.

Присутніх ознайомили з метою діяльності цієї структури – це правова допомога, яка надається для захисту прав людини в суді за рахунок держави. Було наведено також основні принципи у сфері надання безоплатної вторинної  правової допомоги та перераховано категорії осіб , які  можуть отримати послуги.

Учасників заходу  ознайомлено з основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном. Відвідування таких семінарів підвищує обізнаність з багатьох правових аспектів.